Automat

Online výherní automat Fortune Teller


Fortune Teller

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fortune Teller | Recenze a review

Online výherní automat Fortune Teller se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,01 Kč a maximum je 20 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 1 volnou otočku.

Fortune Teller – souhrn údajů o online slotu

Fortune Teller
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 213150
Výhernost: 94,17%

Koukněte se na online automat Fortune Teller


Jak na online výherní automat Fortune Teller?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Fortune Teller. Na klasickém online slotu Fortune Teller si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,01 Kč až do 20 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Fortune Teller můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Fortune Teller online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se