Automat

Online výherní automat Gem Rocks


Gem Rocks

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Gem Rocks | Recenze a review

Gem Rocks je online výherní automat s diamantovými symboly, jde tématem o klasický online výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Slot Gem Rocks nabídne šest válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 4096 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 50 Kč. Vyšší výhru můžete ještě získat díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře.

Informace o online výherním automatu Gem Rocks

Gem Rocks
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Obrázky ze hry z online automatu Gem Rocks


Ovládání online slotu Gem Rocks

Výherních možností na online slotu Gem Rocks je celkem 4096 a to na šesti válcích a čtyřech herních řadách. Gem Rocks, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem.

Kde si zahrát automat Gem Rocks

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se