Automat

Online výherní automat Gemstone Jackpot


Gemstone Jackpot

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Gemstone Jackpot | Recenze a review

Hlavním motivem online výherního automatu Gemstone Jackpot jsou diamanty, jde o klasický výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,1 až do 200 Kč. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře.

Online Automat Gemstone Jackpot a jeho údaje

Gemstone Jackpot
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,08%

Prohlédněte si online slot Gemstone Jackpot

Gemstone Jackpot
Gemstone Jackpot

Jak se hraje automat Gemstone Jackpot?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Gemstone Jackpot je klasickým online výherním automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením.

Kde si zahrát na online slotu Gemstone Jackpot

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se