Online výherní automat Golden Caravan


Golden Caravan

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Golden Caravan | Recenze a review

Hlavním motivem online Automatu Golden Caravan je Egypt, jde o moderní online automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Štěstí vám může přinést symbol Velbloud. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Golden Caravan

Golden Caravan
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,19%

Podívejte se na online výherní automat Golden Caravan


Ovládání a hra na slotu Golden Caravan

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Jako každý moderní online výherní automat i Golden Caravan umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 100 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Golden Caravan také díky symbolům Bonus a Wild.

Golden Caravan online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se