Automat

Online výherní automat Inferno Joker


Inferno Joker

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Inferno Joker | Recenze a review

Výherní Automat s ovocnými symboly, to je moderní výherní automat Inferno Joker. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Hrací Automat Inferno Joker to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabízí až 5 výherních linií. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Informace o výherním automatu Inferno Joker

Inferno Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,38%

Prohlédněte si online výherní automat Inferno Joker


Jak na online slot Inferno Joker?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Jako každý moderní online výherní automat i Inferno Joker umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 200 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Inferno Joker můžete také díky symbolu Wild.

V jakém casinu je možné si zahrát Inferno Joker

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se