Online výherní automat Jade Magician


Jade Magician

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Jade Magician | Recenze a review

Moderní online automat Jade Magician jehož hlavním motivem jsou fantasy. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 150 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Štěstí vám může přinést symbol WILD. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští pět Free Spinů.

Údaje online slotu Jade Magician

Jade Magician
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,52%

Koukněte se na online výherní automat Jade Magician


Ovládání a hra na automatu Jade Magician

Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Jade Magician na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním výherním automatu Jade Magician si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 150 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online slotu Jade Magician je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Jade Magician

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se