Automat

Online výherní automat Lucha Maniacs


Lucha Maniacs

Lucha Maniacs

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Lucha Maniacs | Recenze a review

Online výherní automat Lucha Maniacs s symboly fantasy se řadí mezi klasický online automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Výherní automat Lucha Maniacs má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 100 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, spustí sedm Free Spinů.

Lucha Maniacs – informace o online slotu

Lucha Maniacs
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Galerie online slotu Lucha Maniacs


Hraní online slotu Lucha Maniacs

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Lucha Maniacs na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém výherním automatu Lucha Maniacs můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu Lucha Maniacs umožnit také symboly Bonus a Wild.

Kde je možné si zahrát slot Lucha Maniacs

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se