Online výherní automat Lucky Lady’s Charm Deluxe


Lucky Lady’s Charm Deluxe

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Lucky Lady’s Charm Deluxe | Recenze a review

Moderní online automat Lucky Lady’s Charm Deluxe jehož hlavním motivem jsou ženská móda. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol GIRL, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 15 otoček zdarma.

Souhrn informací o online slotu Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,59% – 95,13%

Online Automat Lucky Lady’s Charm Deluxe – prohlédněte si jej


Jak se hraje automat Lucky Lady’s Charm Deluxe?

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Lucky Lady’s Charm Deluxe. Na moderním online automatu Lucky Lady’s Charm Deluxe můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Lucky Lady’s Charm Deluxe vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát na online slotu Lucky Lady’s Charm Deluxe

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se