Automat

Online výherní automat Mystery Joker II


Mystery Joker II

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Mystery Joker II | Recenze a review

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Mystery Joker II, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Fortuna. Slot Mystery Joker II nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 27 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 300 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Oblíbený žolíkový symbol JOKER nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Jaké jsou parametry online slotu Mystery Joker II

Mystery Joker II
Výrobce: Apollo
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 432000
Výhernost: 94,80%

Prohlédněte si online slot Mystery Joker II


Hraní online výherního automatu Mystery Joker II

Na online automatu Mystery Joker II jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 27 výherních kombinací. Mystery Joker II, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 300 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry může na slotu Mystery Joker II přinést také symbol Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Mystery Joker II

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se