Online výherní automat Panther Pays


Panther Pays

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Panther Pays | Recenze a review

Panther Pays se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem jsou zvířata. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna. Slot Panther Pays nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 50 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 750 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Online Výherní Automat Panther Pays a jeho parametry

Panther Pays
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 750
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,25%

Výherní Automat Panther Pays – podívejte se na něj


Ovládání online automatu Panther Pays

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Panther Pays poskytnou až 50 výherních variant. Samozřejmě na výherním automatu Panther Pays můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 750 Kč na jednu otáčku. Překvapivé výhry mohou na slotu Panther Pays přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Panther Pays

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se