Automat

Online výherní automat Prissy Princess


Prissy Princess

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Prissy Princess | Recenze a review

Online Automat Prissy Princess se středověkými symboly se řadí mezi old school online automaty. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Prissy Princess. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 80 Kč nabídne až 20 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Prissy Princess – souhrn údajů o online slotu

Prissy Princess
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 80
Maximální výhra: 480240
Výhernost: 96,56%

Prohlédněte si výherní automat Prissy Princess


Jak na online automat Prissy Princess?

Prissy Princess slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Na old school online automatu Prissy Princess si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 80 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online automatu Prissy Princess je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde si zahrát automat Prissy Princess

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se