Automat

Online výherní automat Rainforest Magic


Rainforest Magic

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rainforest Magic | Recenze a review

Výherní automat Rainforest Magic se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Automat Rainforest Magic má tři hrací řady a pět válců na kterých je 25 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,25 a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Tři symboly WILD spustí deset volných zatočení.

Jaké jsou parametry online slotu Rainforest Magic

Rainforest Magic
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,54%

Koukněte se na online automat Rainforest Magic


Ovládání a hra na automatu Rainforest Magic

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 25 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Rainforest Magic umožní nastavit rozpětí sázky 0,25 až 100 Kč na otočku. Výhry na výherním automatu Rainforest Magic vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde je možné si zahrát slot Rainforest Magic

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se