Automat

Online výherní automat Reel Thunder


Reel Thunder

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Reel Thunder | Recenze a review

Online Automat Reel Thunder se symboly jídla se řadí mezi klasický výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Slot Reel Thunder má tři hrací řady a pět válců na kterých je 9 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Reel Thunder – informace o online slotu

Reel Thunder
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 20128
Výhernost: 96,95%

Screeny z online automatu Reel Thunder


Jak se hraje automat Reel Thunder?

Výherních možností na online slotu Reel Thunder je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online výherním automatu Reel Thunder si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Reel Thunder můžete radovat také díky symbolu Wild.

Reel Thunder výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se