Automat

Online výherní automat Riches of Ra


Riches of Ra

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Riches of Ra | Recenze a review

Riches of Ra je online automat se symboly Egypta, jde tématem o moderní výherní automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Slot Riches of Ra nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 37,5 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol WILD, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 6x, vyhráváte 15 otoček zdarma.

Údaje online automatu Riches of Ra

Riches of Ra
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 301200
Výhernost: 94,01%

Koukněte se na online slot Riches of Ra


Ovládání a hra na automatu Riches of Ra

Na online slotu Riches of Ra je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Riches of Ra, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 37,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Riches of Ra

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se