Online výherní automat Rome: The Golden Age


Rome: The Golden Age

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rome: The Golden Age | Recenze a review

Hlavním motivem výherního automatu Rome: The Golden Age je antika, jde o moderní online slot. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Sazky. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne automat Rome: The Golden Age. Za sázku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 3x volné zatočení.

Údaje výherního automatu Rome: The Golden Age

Rome: The Golden Age
Výrobce: Netent
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,03% – 96,06%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Rome: The Golden Age


Hraní online výherního automatu Rome: The Golden Age

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Na moderním výherním automatu Rome: The Golden Age si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Výhry na online automatu Rome: The Golden Age vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát na online slotu Rome: The Golden Age

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se