Automat

Online výherní automat Sinbad‘s Golden Voyage


Sinbad‘s Golden Voyage

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Sinbad‘s Golden Voyage | Recenze a review

Old School online výherní automaty reprezentuje výherní slot Sinbad‘s Golden Voyage, který vás pobaví v tématu s bájnými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna. Online výherní automat Sinbad‘s Golden Voyage má šest válců a sedm hracích řad na kterých nabízí 164 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Sinbad‘s Golden Voyage – souhrn údajů o online výherním automatu

Sinbad‘s Golden Voyage
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 6
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,01%

Screeny z online automatu Sinbad‘s Golden Voyage


Ovládání a hra na automatu Sinbad‘s Golden Voyage

Sedm hracích řad v kombinaci se šesti válci poskytnou až 164 výherních variant. Old School výherní automat Sinbad‘s Golden Voyage nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online slotu Sinbad‘s Golden Voyage je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Sinbad‘s Golden Voyage

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se