Online výherní automat Sizzling Spins


Sizzling Spins

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Sizzling Spins | Recenze a review

Online Výherní Automat se symboly jídla, to je klasický výherní automat Sizzling Spins. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Sizzling Spins má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Chilli, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 12 otoček zdarma.

Sizzling Spins – informace o online automatu

Sizzling Spins
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,49%

Prohlédněte si výherní automat Sizzling Spins


Jak na online automat Sizzling Spins?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Sizzling Spins poskytnou až 243 výherních variant. Sizzling Spins je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Výhry na online automatu Sizzling Spins vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Sizzling Spins online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se