Automat

Online výherní automat Wild Falls


Wild Falls

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Wild Falls | Recenze a review

Výherní automat Wild Falls se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je western. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Univerzální Truhla nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Truhla v herním poli vyhrajete 125x vloženou částku.

Souhrn parametrů online slotu Wild Falls

Wild Falls
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Online Výherní Automat Wild Falls – podívejte se na něj


Ovládání a hra na automatu Wild Falls

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Wild Falls poskytnou až 20 výherních variant. Wild Falls je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Wild Falls můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Wild Falls online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se