Online výherní automat Zombie’s Attack


Zombie’s Attack

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Zombie’s Attack | Recenze a review

Výherní automat Zombie’s Attack se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zombie. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. 21 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Jaké jsou parametry výherního automatu Zombie’s Attack

Zombie’s Attack
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94%

Online Automat Zombie’s Attack – prohlédněte si jej

Zombie's Attack
Zombie's Attack

Jak se hraje automat Zombie’s Attack?

21 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Zombie’s Attack. Samozřejmě na online slotu Zombie’s Attack můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 1000 Kč na jednu otáčku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild.

Zombie’s Attack online automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se