Automat

Výherní automat 7 Sins


7 Sins

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


7 Sins | Recenze a hra zdarma

Online slot 7 Sins s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Automat 7 Sins má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 25x vklad.

Souhrn informací o online slotu 7 Sins

7 Sins
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 474000
Výhernost: 96,30%

Screeny z online výherního automatu 7 Sins


Ovládání a hra na slotu 7 Sins

Na online slotu 7 Sins je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 243 výherních kombinací. Moderní online výherní automat 7 Sins nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu 7 Sins také díky symbolům Wild a Scatter.

7 Sins online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se