Automat

Výherní automat Battle Royal


Battle Royal

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Battle Royal | Recenze a hra zdarma

Moderní online výherní automat Battle Royal jehož hlavním motivem jsou pohádky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Slot Battle Royal to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabízí až 20 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit dva symboly Scatter, získáváte až 5000x výši vaší sázky.

Výherní Automat Battle Royal a jeho údaje

Battle Royal
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,56%

Online Automat Battle Royal – podívejte se na něj


Hra a ovládání online slotu Battle Royal

Na výherním automatu Battle Royal je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Moderní výherní automat Battle Royal nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online výhernímho automatu Battle Royal je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Battle Royal

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se