Výherní automat Call of the Valkyries


Call of the Valkyries

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Call of the Valkyries | Recenze a hra zdarma

Moderní výherní automat Call of the Valkyries jehož hlavním motivem jsou vikingové. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. 25 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 750 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru 5-ti násobku vaší vsazené částky.

Údaje online automatu Call of the Valkyries

Call of the Valkyries
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 750
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,29%

Prohlédněte si výherní automat Call of the Valkyries


Ovládání výherního automatu Call of the Valkyries

Až 25 výherních možností nabízí online slot Call of the Valkyries na pěti válcích a třech herních řadách. Call of the Valkyries je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 750 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu Call of the Valkyries můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde je možné si zahrát slot Call of the Valkyries

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se