Automat

Výherní automat Červená horečka


Červená horečka

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Červená horečka | Recenze a hra zdarma

Výherní automat Červená horečka se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Sazky. Hrací Automat Červená Horečka má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Zobrazí-li se 1x symbol pan Červený na herním poli, získáváte 4 zatočení zdarma. Symbol pan Zelený 3x v hracím poli znamená 1 až 10-mi násobek výše vaší sázky.

Červená horečka – souhrn údajů o výherním automatu

Červená horečka
Výrobce: Tech4Bet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Červená horečka


Hra a ovládání online slotu Červená horečka

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Červená horečka můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Červená horečka umožnit také symboly Bonus, a Scatter.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Červená horečka

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se