Výherní automat Dragon Ship


Dragon Ship

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Dragon Ship | Recenze a hra zdarma

Online Automat Dragon Ship se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou vikingové. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,05 Kč a maximum je 37,5 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit šest symbolů WILD, získáváte 15 otočení zdarma.

Ăšdaje online slotu Dragon Ship

Dragon Ship
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 301200
Výhernost: 94,01%

Screeny z online výherního automatu Dragon Ship


Hra a ovládání výherního automatu Dragon Ship

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Dragon Ship poskytnou až 15 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Dragon Ship umožní využít rozpětí sázek od 0,05 až do 37,5 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Dragon Ship přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Kde si mĹŻĹľete zatoÄŤit na online automatu Dragon Ship

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se