Výherní automat Fortune Rangers


Fortune Rangers

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fortune Rangers | Recenze a hra zdarma

Online Slot se symboly Číny, to je moderní online slot Fortune Rangers. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna. Automat Fortune Rangers má pět hracích řad a pět válců na kterých je 76 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 4 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastavením 3 symbolů Free Spin na hracím poli spustíte Free spiny s 8-ti volnými zatočeními zdarma.

Souhrn parametrů online výherního automatu Fortune Rangers

Fortune Rangers
Výrobce: Netent
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 4
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,90 %

Online Výherní Automat Fortune Rangers – prohlédněte si jej


Ovládání a hra na slotu Fortune Rangers

Až 76 výherních možností nabízí online slot Fortune Rangers na pěti válcích a pěti herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Fortune Rangers umožní nastavit rozpětí sázky 4 až 1000 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Fortune Rangers umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Kde si můžete zatočit na online automatu Fortune Rangers

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se