Automat

Výherní automat Fortunes of The Fox


Fortunes of The Fox

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fortunes of The Fox | Recenze a hra zdarma

Fortunes of The Fox je online automat s pohádkovými symboly, jde tématem o klasický online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Fortuna. Automat Fortunes Of The Fox má tři hrací řady a pět válců na kterých je 25 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 500 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Informace o online výherním automatu Fortunes of The Fox

Fortunes of The Fox
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,11%

Koukněte se na online automat Fortunes of The Fox


Hra a ovládání online slotu Fortunes of The Fox

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Na klasickém online výherním automatu Fortunes of The Fox si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru může na automatu Fortunes of The Fox umožnit také symbol Wild.

Kde si zahrát automat Fortunes of The Fox

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se