Výherní automat Frankie Dettori‘s


Frankie Dettori‘s

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Frankie Dettori‘s | Recenze a hra zdarma

Hlavním motivem online slotu Frankie Dettori‘s je sport, jde o klasický online automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Online Automat Frankie Dettori‘s má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 0,25 a maximum je 25 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Souhrn parametrů online výherního automatu Frankie Dettori‘s

Frankie Dettori‘s
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 25
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,99%

Obrázky ze hry z výherního automatu Frankie Dettori‘s


Ovládání a hra na automatu Frankie Dettori‘s

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Klasický výherní automat Frankie Dettori‘s nabízí sázku až 25 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online slotu Frankie Dettori‘s vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

V jakém casinu je možné si zahrát Frankie Dettori‘s

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se