Automat

Výherní automat Frozzy Fruits


Frozzy Fruits

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Frozzy Fruits | Recenze a hra zdarma

Frozzy Fruits je výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o klasický výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu nebo v herně Betoru. Výherní automat Frozzy Fruits nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 36 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí.

Parametry výherního automatu Frozzy Fruits

Frozzy Fruits
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 200000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Obrázky ze hry z výherního automatu Frozzy Fruits

Frozzy Fruits
Frozzy Fruits

Hraní výherního automatu Frozzy Fruits

Výherních možností na online slotu Frozzy Fruits je celkem 36 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Jako každý klasický online slot i Frozzy Fruits umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Frozzy Fruits můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Kde je možné si zahrát slot Frozzy Fruits

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se