Automat

Výherní automat Fruit Bomb


Fruit Bomb

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fruit Bomb | Recenze a hra zdarma

Online výherní automat Fruit Bomb se řadí mezi klasické online výherní automaty s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 800 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online slotu Fruit Bomb

Fruit Bomb
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 488000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Online Výherní Automat Fruit Bomb – prohlédněte si jej

Fruit Bomb
Fruit Bomb

Jak na online automat Fruit Bomb?

Fruit Bomb slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Fruit Bomb umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 800 Kč na otočku. Zábava při hraní výhernímho automatu Fruit Bomb je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde je možné si zahrát slot Fruit Bomb

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se