Výherní automat Fruit Bomb


Fruit Bomb

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Fruit Bomb | Recenze a hra zdarma

Online výherní automat Fruit Bomb se řadí mezi klasické online výherní automaty s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 800 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online slotu Fruit Bomb

Fruit Bomb
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 488000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Online Výherní Automat Fruit Bomb – prohlédněte si jej

Fruit Bomb
Fruit Bomb

Jak na online automat Fruit Bomb?

Fruit Bomb slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Fruit Bomb umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 800 Kč na otočku. Zábava při hraní výhernímho automatu Fruit Bomb je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde je možné si zahrát slot Fruit Bomb

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se