Výherní automat Heart of the Jungle


Heart of the Jungle

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Heart of the Jungle | Recenze a hra zdarma

Online Automat se symboly zvířat, to je old school online automat Heart of the Jungle. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna. Hrací Automat Heart Of The Jungle má tři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2,5 a maximum je 100 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 8 Free spinů.

Údaje online slotu Heart of the Jungle

Heart of the Jungle
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,91% – 96,98%

Podívejte se na online výherní automat Heart of the Jungle


Ovládání online výherního automatu Heart of the Jungle

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Heart of the Jungle můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2,5 až 100 Kč na jednu otáčku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Heart of the Jungle online výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se