Automat

Výherní automat Magical Stacks


Magical Stacks

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Magical Stacks | Recenze a hra zdarma

Magical Stacks se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Online Výherní Automat Magical Stacks a jeho parametry

Magical Stacks
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,03%

Výherní Automat Magical Stacks – prohlédněte si jej


Magical Stacks, jak ovládat?

Až 20 výherních možností nabízí online automat Magical Stacks na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online automatu Magical Stacks můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Magical Stacks můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Magical Stacks online výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se