Automat

Výherní automat Multifruit 81


Multifruit 81

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Multifruit 81 | Recenze a hra zdarma

Multifruit 81 se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Tento slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami nabídne 81 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 300 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online výherním automatu Multifruit 81

Multifruit 81
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 378000
Výhernost: 96,55%

Galerie výherního automatu Multifruit 81


Hraní výherního automatu Multifruit 81

Čtyři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 81 výherních možností. Na klasickém online výherním automatu Multifruit 81 můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 300 Kč na jedno otočení. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Multifruit 81

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se