Automat

Výherní automat Orient Express


Orient Express

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Orient Express | Recenze a hra zdarma

Výherní automat Orient Express se řadí mezi moderní online sloty se symboly světa. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Online slot Orient Express má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 400 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 7 Free spinů.

Jaké jsou parametry online slotu Orient Express

Orient Express
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Screeny z výherního automatu Orient Express


Ovládání online automatu Orient Express

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Orient Express poskytnou až 20 výherních variant. Na moderním online slotu Orient Express můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 400 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry mohou na slotu Orient Express přinést také symboly Wild a Free-Spin.

Kde si můžete zatočit na online automatu Orient Express

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se