Výherní automat Pharaoh’s Secrets


Pharaoh’s Secrets

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Pharaoh’s Secrets | Recenze a hra zdarma

Old School online automat Pharaoh’s Secrets jehož hlavním motivem jsou Egypt. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 100 otočení zdarma.

Online Slot Pharaoh’s Secrets a jeho parametry

Pharaoh’s Secrets
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,00%

Online Výherní Automat Pharaoh’s Secrets – podívejte se na něj


Hraní výherního automatu Pharaoh’s Secrets

Až 20 výherních možností nabízí výherní automat Pharaoh’s Secrets na pěti válcích a třech herních řadách. Pharaoh’s Secrets je old school online automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Zábava při hraní výhernímho automatu Pharaoh’s Secrets je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Pharaoh’s Secrets

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se