Automat

Výherní automat Pixi Fall


Pixi Fall

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Pixi Fall | Recenze a hra zdarma

Online výherní automat Pixi Fall se řadí mezi klasické online sloty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Zelená koule, získáváte 10 otočení zdarma.

Online Výherní Automat Pixi Fall a jeho údaje

Pixi Fall
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Několik obrázků ze hry online automatu Pixi Fall

Pixi Fall
Pixi Fall

Hra a ovládání výherního automatu Pixi Fall

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Klasický výherní automat Pixi Fall nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online automatu Pixi Fall je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Pixi Fall

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se