Výherní automat Plenty O Fortune


Plenty O Fortune

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Plenty O Fortune | Recenze a hra zdarma

Plenty O Fortune se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je Irsko. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna. Online výherní automat Plenty O Fortune má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 a maximum je 8 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 12 volných otoček.

Údaje online automatu Plenty O Fortune

Plenty O Fortune
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 8
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 91,95%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Plenty O Fortune


Ovládání výherního automatu Plenty O Fortune

Na výherním automatu Plenty O Fortune je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Plenty O Fortune je klasickým online výherním automatem s možností sázky až do výše 8 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Zábava při hraní online slotu Plenty O Fortune je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Plenty O Fortune online výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se