Automat

Výherní automat Prosperity Palace


Prosperity Palace

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Prosperity Palace | Recenze a hra zdarma

Výherní automat Prosperity Palace se řadí mezi klasické online automaty se symboly Číny. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Buddha, získáváte 10 zatočení zdarma.

Prosperity Palace – souhrn údajů o online automatu

Prosperity Palace
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,25%

Několik obrázků ze hry online automatu Prosperity Palace


Jak na online výherní automat Prosperity Palace?

Až 10 výherních možností nabízí online slot Prosperity Palace na pěti válcích a třech herních řadách. Prosperity Palace, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Prosperity Palace můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Prosperity Palace

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se