Výherní automat Rage of the Seas


Rage of the Seas

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rage of the Seas | Recenze a hra zdarma

Online Slot s pirátskými symboly, to je moderní online výherní automat Rage of the Seas. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Fortuny. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 1024 výherních linií. Minimální sázka je 0 Kč a maximum je 0 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Rage of the Seas – souhrn údajů o online automatu

Rage of the Seas
Výrobce: Netent
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0
Maximální sázka: 0
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,3 – 96,04%

Online Výherní Automat Rage of the Seas – podívejte se na něj


Ovládání a hra na automatu Rage of the Seas

Až 1024 výherních možností nabízí online výherní automat Rage of the Seas na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Moderní výherní automat Rage of the Seas nabízí sázku až 0 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Rage of the Seas umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Rage of the Seas

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se