Automat

Výherní automat Rocky


Rocky

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rocky | Recenze a hra zdarma

Výherní automat Rocky se symboly filmu se řadí mezi moderní online sloty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna. Hrací Automat Rocky má tři hrací řady a pět válců na kterých je 25 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1,25 a maximum je 500 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 15 otočení zdarma.

Rocky – souhrn údajů o výherním automatu

Rocky
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1,25
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,02%

Obrázky ze hry z výherního automatu Rocky


Ovládání a hra na slotu Rocky

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Rocky můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1,25 až 500 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rocky také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Rocky

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se