Automat

Výherní automat Secrets of the Amazon


Secrets of the Amazon

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Secrets of the Amazon | Recenze a hra zdarma

Secrets of the Amazon je online slot se symboly zvířat, jde tématem o moderní online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Fortuna. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 4 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 5 otočení zdarma.

Informace o online slotu Secrets of the Amazon

Secrets of the Amazon
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 4
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,30%

Prohlédněte si výherní automat Secrets of the Amazon


Jak se hraje slot Secrets of the Amazon?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Secrets of the Amazon poskytnou až 20 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Secrets of the Amazon umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 4 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Secrets of the Amazon online automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se