Výherní automat Wild Lava


Wild Lava

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Wild Lava | Recenze a hra zdarma

Wild Lava je online automat s indiánskými symboly, jde tématem o klasický online výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. Výherní Automat Wild Lava má pět hracích řad a pět válců na kterých je 40 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 3 a maximum je 900 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5 otočení zdarma.

Parametry výherního automatu Wild Lava

Wild Lava
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,47%

Koukněte se jak vypadá online slot Wild Lava


Hra a ovládání online slotu Wild Lava

Až 40 výherních možností nabízí online slot Wild Lava na pěti válcích a pěti herních řadách. Klasický výherní automat Wild Lava nabízí sázku až 900 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Wild Lava můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výherní Automat Wild Lava, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se