Bonus od královské rodiny

Do 2. srpna máte moĹľnost zĂ­skat 50% bonus k Vašemu vkladu aĹľ do výše 1 000 KÄŤ k Vašemu vkladu na Váš účet v online casinu Sazka Hry. StaÄŤĂ­ vloĹľit minimálnÄ› 200 korun na hráčskĂ˝ účet, zadat kĂłd rodina a protoÄŤit dvacetinásobek bonusu na online slotech Královna diamantĹŻ, KřížovĂ˝ král nebo SrdcovĂ˝ princ od vĂ˝vojářů spoleÄŤnosti Neogames. BonusovĂ˝ kĂłd mĹŻĹľete využít dvakrát!

Jak získat od Sazky královský bonus?

Přihlaste se na svůj účet casina Sazka Hry, pošlete si na své konto minimálně 200 Kč a zadejte bonusový kód rodina. Po protočení dvacetinásobku hodnoty bonusu se Vám na účet připíše slíbený 50% bonus k Vašemu vkladu až do výše 1 000 Kč. Bonusový kód lze využít celkem dvakrát! Hrát můžete na výherních automatech Královna diamantů, Křížový král nebo Srdcový princ od společnosti Neogames.

Důležité informace

  • pouze pro plnÄ› registrovanĂ© hráče (ověřenĂ˝ účet)
  • bonus lze zĂ­skat do 2.8.2020
  • platĂ­ pouze pro online vklady od 200 KÄŤ
  • pro zĂ­skánĂ­ bonusu je nutnĂ© zadat kĂłd rodina
  • bonus lze vyzvednout dvakrát

Recenze slotĹŻ

Výrobcem těchto výherních automatů je společnost Neogames

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se