Novinky

Bonus od královské rodiny

Do 2. srpna máte možnost získat 50% bonus k Vašemu vkladu až do výše 1 000 Kč k Vašemu vkladu na Váš účet v online casinu Sazka Hry. Stačí vložit minimálně 200 korun na hráčský účet, zadat kód rodina a protočit dvacetinásobek bonusu na online slotech Královna diamantů, Křížový král nebo Srdcový princ od vývojářů společnosti Neogames. Bonusový kód můžete využít dvakrát!

Jak získat od Sazky královský bonus?

Přihlaste se na svůj účet casina Sazka Hry, pošlete si na své konto minimálně 200 Kč a zadejte bonusový kód rodina. Po protočení dvacetinásobku hodnoty bonusu se Vám na účet připíše slíbený 50% bonus k Vašemu vkladu až do výše 1 000 Kč. Bonusový kód lze využít celkem dvakrát! Hrát můžete na výherních automatech Královna diamantů, Křížový král nebo Srdcový princ od společnosti Neogames.

Důležité informace

  • pouze pro plně registrované hráče (ověřený účet)
  • bonus lze získat do 2.8.2020
  • platí pouze pro online vklady od 200 Kč
  • pro získání bonusu je nutné zadat kód rodina
  • bonus lze vyzvednout dvakrát

Recenze slotů

Výrobcem těchto výherních automatů je společnost Neogames

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se