Novinky

Dvanáctý zlatý jackpot v Sazka Hrách vyhrála žena

Téměř půl roku trvalo, než se zlatý Apollo jackpot v online casinu Sazka Hry usmál na nějakou hráčku. Ze zlatého jackpotu ve výši 276 445 korun se může radovat hráčka Stanislava!

Gangster World
Gangster World

Dvanáctý zlaťák u Sazka Her

Jedenáct předešlých Apollo jackpotů v Sazka Hrách vyhráli pouze muži a nyní konečně došlo i na to něžnější pohlaví. Hráčka Stanislava vsazenou stokorunu ve výherním automatu Gangster World od společnosti Apollo proměnila ve zlatý jackpot ve výši 276 445 Kč! K výhře blahopřejeme a věříme, že si Stanislava výhru pohádkově užije!

Gangster World

Gangster World je moderní výherní online automat od společnosti Apollo s tématem Gangsteři. V hracím poli naleznete pět válců se třemi řadami, které nabízejí celkem 20 výherních linií. Slot nabízí celkem 12 druhů symbolů, z toho symboly WILD, které nahrazují obyčejné symboly, a navíc násobí výherní kombinaci. Posledním druhem symbolů je Bonus. Při získání tří a více těchto symbolů obdržíte minimálně 10 Free Spinů.

Recenze slotu Gangster World a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost Apollo

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se