Novinky

Poslední týden na vyzvednutí narozeninového bonusu

Sázková kancelář Sazka slaví dvouleté narozeniny svého online casina Sazka Hry. Od začátku června je možné vyzvednout si svůj narozeninový bonus až 10 000 Kč a to do 30.6. Ano! Sazka slaví, ale dárky dostanou hráči.

Narozeninový bonus až 10 000 Kč

Během června si mohou hráči v online casinu Sazka Hry vyzvednout narozeninový bonus až 10 000 Kč. Ještě jste tak neučinili a nevíte jak na to? Stačí mít ověřený účet u sázkové kanceláře Sazka a vložit si peníze na svůj účet a zadat kód narozky. Následně obdržíte 50 % bonus z Vašeho vkladu. Kód můžete během června použít dvakrát a přijít si tak až na 10 000 korun.

Dokončení online registrace u Sazka Her

Důležité informace

  • Bonusový kód narozky
  • Platí pro online vklady od 200 Kč
  • Bonus lze využít dvakrát do konce června
  • Bonus bude započítán po protočení třicetinásobku jeho hodnoty

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se