Poslední týden na vyzvednutí narozeninového bonusu

Sázková kancelář Sazka slavĂ­ dvouletĂ© narozeniny svĂ©ho online casina Sazka Hry. Od začátku ÄŤervna je moĹľnĂ© vyzvednout si svĹŻj narozeninovĂ˝ bonus aĹľ 10 000 KÄŤ a to do 30.6. Ano! Sazka slavĂ­, ale dárky dostanou hráči.

NarozeninovĂ˝ bonus aĹľ 10 000 KÄŤ

BÄ›hem ÄŤervna si mohou hráči v online casinu Sazka Hry vyzvednout narozeninovĂ˝ bonus aĹľ 10 000 KÄŤ. JeštÄ› jste tak neuÄŤinili a nevĂ­te jak na to? StaÄŤĂ­ mĂ­t ověřenĂ˝ účet u sázkovĂ© kanceláře Sazka a vloĹľit si penĂ­ze na svĹŻj účet a zadat kĂłd narozky. NáslednÄ› obdržíte 50 % bonus z Vašeho vkladu. KĂłd mĹŻĹľete bÄ›hem ÄŤervna použít dvakrát a pĹ™ijĂ­t si tak aĹľ na 10 000 korun.

DokonÄŤenĂ­ online registrace u Sazka Her

Důležité informace

  • BonusovĂ˝ kĂłd narozky
  • PlatĂ­ pro online vklady od 200 KÄŤ
  • Bonus lze využít dvakrát do konce ÄŤervna
  • Bonus bude zapoÄŤĂ­tán po protoÄŤenĂ­ tĹ™icetinásobku jeho hodnoty

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se