RekordnĂ­ zlatĂ˝ jackpot u Sazka Her

Je tomu už pět měsíců, co se v online casinu sázkové kanceláře Sazka objevily na výherních automatech od společnosti Apollo progresivní jackpoty. Za tu dobu si z nich hráči odnesli již několik milionů korun. Každou chvíli se zvyšoval rekord padnutého jackpotu a nyní si prvenství vybojoval hráč Marek, kterému zlatý jackpot z Apollo automatů nadělil 294 837 Kč!

Mad Mechanic Deluxe
Mad Mechanic Deluxe

Jedenáctý zlatý jackpot

Celkem padlo v online casinu Sazka Hry už jedenáct Apollo jackpotů. Tento poslední je ovšem nejvyšší. Bezmála 300 tisíc korun padlo Markovi na online slotu Mad Mechanic Deluxe při sázce 500 Kč na otočku. Výherci gratulujeme a přejeme hodně štěstí při chytání dalšího vysokého jackpotu. Kdo ví, třeba to bude opět Marek, kdo zvýší rekord na Apollo jackpotech u Sazky.

Mad Mechanic Deluxe

Mad Mechanic Deluxe je moderní výherní automat od společnosti Apollo s tématem mechanika. V hracím poli se nachází pět válců se třemi řadami, které nabízejí pět výherních linií. Kromě 10 klasických symbolů se na válcích objevují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů je Bonus. Při získání tří a více těchto symbolů obdržíte minimálně 10 Free Spinů.

Recenze slotu Mad Mechanic Deluxe a hra zdarma

Výrobcem tohoto online slotu je společnost Apollo

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se