Sazka hry: Hra týdne!

Sazka Hry pĹ™icházejĂ­ s novĂ˝m pravidelnĂ˝m Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabĂ­zĂ­ Sazka Hru tĂ˝dne, ve kterĂ© se bude kaĹľdĂ© ĂşterĂ˝ soutěžit o 200 KÄŤ.

Aktivační kód Bonusu je “hratydne“

PĹ™i online vkladu minimálnÄ› 400 korun staÄŤĂ­ zadat heslo hratydne. KaĹľdĂ˝ tĂ˝den bude Bonus platnĂ˝ u jinĂ© hry a je dostupnĂ˝ pouze od ĂşterĂ˝ do ÄŤtvrtka. Bonusovou hrou pro následujĂ­ tĂ˝den je Stars od spoleÄŤnosti Kajot.

Stars

Stars je klasický výherní automat od společnosti Kajot s tématem ovoce. Hrací pole s třemi válci a třemi řadami nabídne celkem 27 výherních linií. Kromě devíti druhů klasických symbolů se na válcích střídají i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů ve slotu Stars je Mystery. Při získání tří těchto symbolů získáte až desetinásobek svého vkladu.

Recenze slotu Hot Spin a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Kajot

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se