Sazka hry: Hra týdne!

Sazka Hry pĹ™icházejĂ­ s novĂ˝m pravidelnĂ˝m Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabĂ­zĂ­ Sazka Hru tĂ˝dne, ve kterĂ© se bude kaĹľdĂ© ĂşterĂ˝ soutěžit o 200 KÄŤ.

Hot Africa
Hot Africa

Aktivační kód Bonusu je “hratydne“

PĹ™i online vkladu minimálnÄ› 400 korun staÄŤĂ­ zadat heslo hratydne. KaĹľdĂ˝ tĂ˝den bude Bonus platnĂ˝ u jinĂ© hry a je dostupnĂ˝ pouze od ĂşterĂ˝ do ÄŤtvrtka. Bonusovou hrou pro následujĂ­ tĂ˝den je Hot Arica od spoleÄŤnosti Synot.

Hot Africa

Hot Africa je klasický výherní automat od české společnosti Synot. Slot nabízí na pěti válcích se třemi řadami celkem 15 výherních linií. V hracím se střídá deset druhů obyčejných symbolů, symbol Wild, který nahrazuje klasické symboly a symbol Scatter. Pokud se Vám podaří získat tři tyto symboly, obdržíte 15 Free Spinů.

Recenze slotu Hot Spin a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Netent

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se