Novinky

Sazka hry: Hra týdne!

Sazka Hry pĹ™icházejĂ­ s novĂ˝m pravidelnĂ˝m Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabĂ­zĂ­ Sazka Hru tĂ˝dne, ve kterĂ© se bude kaĹľdĂ© ĂşterĂ˝ soutěžit o 200 KÄŤ.

Finn and the Swirly Spin
Finn and the Swirly Spin

Aktivační kód Bonusu je “hratydne“

Při online vkladu minimálně 400 korun stačí zadat heslo hratydne. Každý týden bude Bonus platný u jiné hry a je dostupný pouze od úterý do čtvrtka. Bonusovou hrou pro následují týden je Finn and the Swirly Spin od společnosti Netent.

Finn and the Swirly Spin

Finn and the Swirly Spin je moderní výherní automat od společnosti Netent s tématem Irsko. Hrací pole s pěti válci a pěti řadami nabízí mnoho shlukových výherních linií. Kromě osmi druhů klasických symbolů se na válcích střídají i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Po každé výhře získá každý hráč respin, který se opakuje dokud jsou v hracím poli výherní kombinace.

Recenze slotu Hot Spin a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Netent

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se