Vyhrál dva zlaté Apollo jackpoty!

To se ještě nikomu nepovedlo! Je tomu pár dní, co jsme psali o hráči Jaroslavovi, který vyhrál na online slotu Midnight Fruits 81 od společnosti Apollo zlatý jackpot v online casinu Sazka Hry. Nyní o něm budeme psát znovu, protože Jaroslav vyhrál další zlatý Apollo jackpot!

Midnight Fruits 81
Midnight Fruits 81

Za tĂ˝den vydÄ›lal 418 269 korun

Po zlatĂ©m Apollo jackpotu touží snad kaĹľdĂ˝ hráč online vĂ˝hernĂ­ch automatĹŻ, jednomu se to povedlo bÄ›hem tĂ˝dne dvakrát. Nedávno vyhrál hráč Jaroslav v online casinu Sazka Hry na vĂ˝hernĂ­m automatu Midnight Fruits 81 od Apolla zlatĂ˝ jackpot ve výši 211 617 korun a pĹ™esnÄ› po tĂ˝dnu vyhrál na stejnĂ©m slotu další v hodnotÄ› 206 652 korun, celkem si tak pĹ™išel na 478 269 KÄŤ! K vĂ˝hĹ™e gratulujeme a oÄŤekáváme hattrick!

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midniht Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost Apollo

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se