Zelené dobrodružství

Sázková kancelář Sazka s oslavami druhĂ˝ch narozenin svĂ©ho online casina ješte nekonÄŤĂ­! Pro svĂ© hráče si pĹ™ipravila svojĂ­ vlastnĂ­ hru ZelenĂ© dobrodruĹľstvĂ­, ve kterĂ© účinkujĂ­ Pan ZelenĂ˝ s Panem ÄŚervenĂ˝m, a navĂ­c k nĂ­ mĹŻĹľete zĂ­skat bonus aĹľ 500 KÄŤ.

Bonus od Pana Červeného a Zeleného

K vyzvednutí bonusu od Pana Červeného a Pana Zeleného stačí vlastnit ověřený účet v online casinu Sazka Hry, vložit si minimálně 200 Kč na svůj hráčský účet a připsat kód novinka, získáte tak 50% do hry až do výše 500 Kč. Abyste bonus získali, musíte hrát pouze nový výherní automat Zelené Dobrodružství od společnosti Apollo.

Zelené Dobrodružství

Zelené Dobrodružství je moderní výherní automat od společnosti Apollo s tématem ovoce. Na čtyřech válcích se třemi řadami naleznete celkem 81 výherních linií. Kromě osmi druhů klasických symbolů se v hracím poli objevují zelené symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů, které se objevují na válcích, jsou červené symboly Wild, které nahrazují klasické symboly, a navíc ještě 2x vynásobí výherní kombinaci. Tento výherní automat obsahuje Apollo jackpot!

Recenze slotu Zelené Dobrodružství

Výrobcem tohoto výherního automatu je společnost Apollo

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se